пятница, 26 мая 2017 г.

Виставкова діяльність




На виконання Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ, із змінами, внесеними згідно із Законами від 18.12.2018 № 2657-VІІІ та від 20.12.2018 № 2661-VІІІ, відповідно до інформаційного листа Компанії «Виставковий світ» «Про проведення та участь у міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» № 2-17/04 від 17.04.2019 р., 12-14 березня 2020 року відбудуться головні події освітньої галузі України – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
 Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
Мета виставки - об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави й надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти й наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проекти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.
У межах виставки проводиться конкурс із тематичних номінацій з нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями.
Перелік тематичних номінацій:
1.  Міжнародне співробітництво як важливий фактор конкурентоспроможності української освітньої системи.
2.       Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти.
3.       Дуальна форма здобуття освіти як дієвий механізм підвищення якості підготовки фахівців.
4.       Організаційні, педагогічні й методичні засади побудови престижної та сучасної професійної освіти.
5.       Комплексна підтримка дитини з особливими потребами як умова успішної реалізації інклюзивної освітньої політики.
6.       Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти.
7.       Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в контексті STEM-освіти.
8.       Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти.
Оргкомітет запрошує до участі в конкурсах і заходах виставки заклади освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети), органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), асоціації, фонди, видавництва, виробників і постачальників засобів навчання та навчального обладнання, програм, проектів і рішень.

Комментариев нет:

Отправить комментарий